Günümüz koşullarında herhangi bir hukuk fakültesi öğrencisinin bir dönemde ortalama 4129 sayfadan sorumlu olduğunu biliyor muydunuz? Alpha Grade, tamamen güncel derslerden hazırla dığı alphalarla bu yükü hafifletmeyi hedeflemiş ve daha ilk döneminden aldığı geridönüşlerle hedefinde başarılı olacağı hususunda akıllarda şüphe bırakmamıştır.
Bu önemli ihtiyaç tüm hukuk fakültesi öğrencilerinin ortak bir problemi haline geldiğinden kuruluşunun henüz onuncu ayında üçüncü şube açılışını yapan Alpha Grade, ilerleyen eğitim dönemlerinde tüm Türkiye’de hizmet verme kararı almış olup Franchise vermeye başlamıştır.
Franchising sistemimiz İstanbul dışı ve içi olmak üzere iki opsiyondan oluşmaktadır. Franchise paketimiz web sitesi, editör ekibi, satış ofisi tadilatları ve satış temsilcisi seminerlerinden oluşmakta olup ,dönemlik cirodan belirlenecek bir kısmın Tema vakfına bağışlanması önşarttır.
Farklı teklifleriniz ve talepleriniz de bu kapsamda değerlendirilecek olup ilgili formu doldurup bize ulaşmanız yeterlidir.
Alpha Grade ailesi olarak; ilginiz için teşekkür eder, ailemizin bir parçası olabilmenizi temenni ederiz…